Polityka prywatności

Bezpieczeństwo i poufność danych osobowych

Sklep ArtModa nie udostępnia danych Klientów innym firmom czy osobom. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji zamówienia, prowadzenia statystyk sprzedaży oraz przesyłania materiałów reklamowych klientom, którzy wyrazili na to zgodę zgodnie z wymogami prawa, a w szczególności zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, poprawiania ich oraz żądania usunięcia danych z bazy.

ArtModa nie sprzedaje, nie udostępnia osobom trzecim danych osobowych bądź adresowych Użytkowników, bez ich wyraźniej zgody. Jedynym przypadkiem, gdy będziemy zobligowani to uczynić będzie wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego organu prawnego.

Wyrażenie zgodny podczas rejestracji konta w sklepie lub w późniejszym czasie na otrzymywanie drogą mailową bezpłatnych newsletterów daje prawo ArtModa do okresowego wysyłania użytkownikom Serwisu informacji o nowościach, promocjach, wyprzedażach, konkursach, kolekcjach, wydarzeniach lub każdych innych informacji związanych z działalnością sklepu.

Otrzymywanie newsletterów można w każdej chwili anulować, poprzez wyłączenie tej funkcji poprzez kliknięcie na linku „wypisz się”, znajdującym się w każdej przesłanej wiadomości elektronicznej. Rezygnacja z subskrypcji nie jest jednoznaczna z usunięciem konta w Serwisie.