O nas

Radość, jakość i zadowolenie klienta …

Zdaję sobie sprawę, że dziś trudno znaleźć chwilę, by szukać w sklepach tego, co nas interesuje i łatwiej jest siedząc na miękkiej kanapie wyszukać wymarzony artykuł w komputerze. Mam świadomość, że otacza nas mnóstwo towarów lecz niestety powtarzalnych i sztampowych. Dlatego postanowiłam realizować swoją pasję i dostarczyć produkt wyjątkowy wykonany w 100% ręcznie.

Wszystko zaczęło się od wieczornych marzeń i snu. Potem zaczęły pojawiać się pierwsze podusie i przytulanki. Na świat zaczęły przychodzić kolejne zwierzątka, wymyślone postacie. Zaczęły pojawiać się oryginalne zlecenia a każde z nich jest tratowane jak wyjątkowe i jedyne.

Każda praca jest szyta ręcznie, w tym 95% tylko przeze mnie. Znam każde zwierzątko i każdą tkaninę. Dlatego śmiało mogę powiedzieć, że są wykonane w dbałości o szczegóły i wysoką jakość.

Mocy dodaje mi uśmiech dziecka czy dorosłego klienta. Uwielbiam radość w oczach i słowa, które wyrażają zadowolenie, docenienie koloru, jakości czy miękkości zwierzątek. Dzieci, młodzież i dorośli z radością podchodzą do stoiska, co jest świetnym kołem napędowym.

ArtModa powstała, by nieść uśmiech i radość - stąd taka szeroka oferta poduch, zabawek i przytulanek. Zależy mi na tym, by na świecie było jak najwięcej spokojnych i uśmiechniętych buzi. Zależy mi na tym, by świat był kolorowy i miękki jak nasze tulaśne poduchy i zwierzaki.

Bazuję głównie na polskich tkaninach i polskiej produkcji – to taki mały patriotyzm.

Mam nadzieję, że z rozkoszą oddasz się marzeniom i znajdziesz u nas to czego szukasz.

 

Dlaczego…

Jesteśmy kolorowi - kolory dodają życia, wyrzucają smutki z domu i pozwalają wypłynąć naszym uśmiechom i marzeniom na szerokie wody

Jesteśmy aktywni - prowadzę często warsztaty z szycia czy wyklejanki tkaninowe i inne artcudeńka. Jestem na targach i kiermaszach. Bezpośredni kontakt z klientem daje energetycznego kopa i pozwala trzymać rękę na pulsie.

Jesteśmy wyjątkowi – wzory są oryginalne i produkowane w krótkich seriach – jest nikła szansa, że ktoś taki będzie miał.

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie – jeśli chcesz powiedzieć nam jakie masz oczekiwania bądź jaki model chcesz  u nas kupić – napisz do nas, realizujemy indywidualne zamówienia - artmoda@artmoda.com.pl. Każdą propozycję rozważymy poważnie, ponieważ sklep jest dla CIEBIE. Twoje zadowolenie to nasz cel.

Zapraszam

Właścicielka marki ArtModa

Pomysłodawczyni i wykonawca

Joanna Mróz

 

Agencja Reklamowa Do2Go Artmoda.com.pl © 2017